Žaidimas kirminiukas ir arbūzas

15,99 

Šis nuostabus žaislas – puiki ugdymo priemonė, skirta lavinti vaikų smulkiąją motoriką, koordinaciją ir loginį mąstymą per žaidimą. Jį sudaro didžiulė ryškios raudonos spalvos kriauklės formos dėlionė, priminanti arbūzo riekę, bei įvairūs languoti takeliai ir linksmoji žalia kirmelytė figūrėlė.

Žaidimo tikslas – nukišti linksmąją kirmelelę per skirtingus kriauklės langelius ir nutempti ją išilgai vingiuotų takelių. Vaikai turi stebėti ir numatyti tinkamą kirmelelės judėjimo kryptį, kad ji praeitų pro langus neįstrigtų. Tai ugdo jų gebėjimą orientuotis erdvėje, koordinuoti rankų judesius ir logiškai samprotauti.

Šis žaislas pagamintas iš saugių, kokybišku medžiagų – kriauklė iš kieto plastiko, o kirmelelė ir virvutės iš minkšto pliušo. Ryškios spalvos ir linksmas dizainas patraukia vaikų dėmesį ir žadina norą žaisti.

Jis tinkamas 3-6 metų amžiaus vaikams, gali būti žaidžiamas tiek namuose, tiek ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Tai įdomi ir smagi pramoga, skatinanti vaikų gebėjimų raidą per kūrybiškus žaidimus.

Liko 10

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasAtgal į parduotuvę