Akcija!

Medinė dėlionė „Spalvų raketa”

9,99 

Šis žaisliukas yra medinė, iš kelių spalvingų dėlionių sudaryta raketos formos konstrukcija. Jis puikiai tinka vaikams nuo 2 metų amžiaus ir padės lavinti jų smulkiąją motoriką, pažinimo gebėjimus bei spalvų atpažinimą.

Raketos korpusą sudaro skirtingų mėlynos, rožinės, geltonos, oranžinės ir violetinės spalvų žiedai, kuriuos galima išrinkti ir vėl sudėlioti reikiama tvarka. Apačioje įtaisyti keturi nedideli stabdžiai užtikrina stabilumą, kai žaidžiama ant lygaus paviršiaus.

Žaisliuko dizainas yra itin patrauklus, jis skatina vaiko smalsumą ir norą liestis, ardyti ir konstruoti iš naujo. Dėlionės žiedai pagaminti iš aukštos kokybės, nekenksmingos medienos rūšių, nudažyti saugiomis, bekvapėmis, ryškiomis dažų spalvomis.

Ši 2-4 metų vaikams skirta medinė dėlionė-raketa ne tik puiki žaidimo priemonė, bet ir padeda ugdyti vaikų kūrybiškumą, logiką, regėjimo koordinaciją bei gebėjimus sutelkti dėmesį. Jaunesniems vaikams ji tiks ardyti ir dėlioti, o vyresni galės žaisti raketų žaidimus ar konstruoti įvairius statinius.

Liko 10

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasAtgal į parduotuvę