Mažojo inžinieriaus užimtumo dėžutė

19,99 

Šis nuostabus žaidimas – puiki ugdymo priemonė, skirta lavinti vaikų pažintines, loginės minties ir problemų sprendimo gebėjimus. Jį sudaro medinė dėžutė su įvairių spalvų ir formų rankenėlėmis, mygtukais bei jutikliu, kuris reaguoja į tam tikras rankenėlių kombinacijas.

Žaidimo tikslas – atspėti tinkamas rankenėlių ir mygtukų kombinacijas, kad įjungti avarinį signalą ar kitą efektą. Vaikai turi stebėti, kuri rankenėlė kokį poveikį daro, prisiminti reikiamas sekas, išbandyti įvairius variantus ir taip išsiaiškinti užduoties sprendimą. 

Šis galvosūkio tipo žaislas skatina vaikų loginį mąstymą, išradingumą ir gebėjimą orientuotis situacijoje. Jie taip pat lavina smulkiąją motoriką, manipuliuodami rankenėlėmis ir mygtukai, bei mokosi įvairių spalvų ir formų pavadinimų.

Žaislas pagamintas iš kokybiškos medienos, jo detalės saugios, patogios vaikų rankytėms. Jis tinkamas 4-7 metų amžiaus vaikams, gali būti naudojamas namuose ar ikimokyklinėse įstaigose kaip įtraukianti protų ir gebėjimų ugdymo priemonė.

Liko 10

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasAtgal į parduotuvę