Rūšiavimo lenta žaidimas vaivorykštė

19,99 

Šis nuostabus žaidimų rinkinys – puiki ugdymo priemonė, skirta lavinti vaikų kūrybiškumą, smulkiąją motoriką ir spalvų, formų pažinimą. Jį sudaro medinė lenta su skylutėmis, kuriose galima sudėlioti įvairių spalvų ir formų detales, taip pat pridedamos spalvingos medinės kaladėlės ir stiklinaitės su blizgančiais skirtingų spalvų rutuliukais.

Žaisdami vaikai gali kurti neribotą kiekį įdomiausių mozaikų, dėlionių ar piešinių ant lentos, derindami skirtingas spalvas ir formas pagal savo vaizduotę. Dėlionių pavyzdžiai nurodyti pridėtuose šabloninių dėlionių lapuose. Taip pat jie gali žaisti su spalvingais rutuliukais, pildyti juos į stiklinėles, perkraustyti iš vienos į kitą, derinti jų spalvas. 

Šio žaislo detalės pagamintos iš kokybiškos medienos ir plastiko, nudažytos saugiomis, ryškiomis spalvomis. Jis lavina vaikų smulkiųjų raumenų koordinaciją, skatina kūrybiškumą ir pažinimą per žaidimą, o mozaikos ar piešinių iš detalių kūrimas – puiki meninė saviraišką.

Žaislas tinkamas 3-6 metų vaikams ir gali būti puiki pramoga namuose ar ikimokyklinėse įstaigose. Šis įvairiapusis rinkinys suteikia daug galimybių lavinti įvairius vaikų gebėjimus žaidžiant.

Liko 10

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasAtgal į parduotuvę