Muzikinis bokštas „Eglutė”

19,99 

Šis nuostabus medinių detalių žaislas – puiki ugdymo priemonė, skirta lavinti vaikų spalvų pažinimą, koordinaciją ir problemų sprendimo gebėjimus. Jį sudaro vertikalus strypas su suveriamomis skirtingų spalvų apvaliomis detalėmis nuo žalios iki violetinės bei pagrindas su nuolydžiu.

Žaidimo tikslas – nuo viršaus nuriedenti kamuoliuką žemyn pro spalvotus žiedus taip, kad jis praeitų tinkamu keliu ir patektų į pagrindą. Vaikai turi įvertinti, kokia spalvų seka sudėliotos detalės ir atitinkamai pakreipti nuolydį, kad kamuoliukas praslystų pro tinkamas angas.

Šis iššūkis lavina vaikų gebėjimą logiškai samprotauti, koordinuoti judesius, atpažinti ir išmokti įvairių spalvų pavadinimus. Jie gali žaisti įvairius žaidimus, keisdami spalvų sekas ar kelius kamuoliukui nuriedėti.

Žaislas pagamintas iš kokybiškos medienos, jo detalės apvalios ir saugios žaisti net mažiausiems vaikams. Jis tinkamas nuo 3 metų amžiaus ir gali būti naudojamas namuose ar ikimokyklinėse įstaigose kaip įdomi ugdomoji pramoga.

Liko 10

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasAtgal į parduotuvę