Linksmųjų kurmių vežimėlis

15,99 

Šis nuostabus žaislas – puiki ugdymo priemonė, skirta lavinti vaikų smulkiąją motoriką, vaizduotę ir pažintines galias. Jį sudaro medinė vežimėlio formos dėžutė su rankenėle ir muštuku užpakaly, taip pat skylutėmis priekyje, iš kurių išlenda įvairių spalvų plastikiniai žaisliniai kurmiai.

Žaidimo tikslas – mušti muštuku į vežimėlio galą ir taip išstumdyti kurmelius per priekines skylutes. Vaikai gali stebėti, kaip skirtingų spalvų kurmiai išlenda pro skirtingas angas, derinti jų išlindimo seką pagal savo sumanymą. Šis žaidimas lavina vaikų koordinaciją, smulkiųjų rankų raumenų kontrolę bei gebėjimą suvokti priežasties-pasekmės ryšius.

Vežimėlio dizainas – ryškių spalvų, su linksmu veideliu priešakyje ir žaismingais raštais šonuose, kas patraukia vaikų smalsumą. Kurmiai taip pat skirtingų spalvų, suteikiantys galimybę pažinti įvairias spalvas.

Žaislas pagamintas iš kokybišku medžiagų – medienos ir saugaus plastiko. Jis tinkamas 2-5 metų amžiaus vaikams ir gali būti naudojamas namuose ar ikimokyklinėse įstaigose kaip įdomi pažintinė pramoga.

Liko 10

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasAtgal į parduotuvę