Multifunkcinė žvejojimo lenta

19,99 

Šis nuostabus žaidimas – puiki ugdymo priemonė lavinti vaikų matematinius, kūrybinius ir pažintinius gebėjimus. Jį sudaro didelė žaislinė lenta, ant kurios pavaizduota kosmoso tema su planetomis ir žvaigždėmis. Prie lentos pridedami įvairūs spalvingi, įdomių formų žaislai – minkšti skaičiai, raidės, geometrinės figūros bei mažos dėlionės.

Žaisdami vaikai gali kurti savo kūrybines kompozicijas iš šių elementų: dėlioti skaičius, sudaryti žodžius iš raidžių, kombinuoti skirtingas formas. Tai skatina jų vaizduotę, loginio mąstymo gebėjimus bei padeda mokytis skaičių, raidžių ir formų atpažinimo.

Ant žaislinės lentos esantys vaizdai padeda vaikams įsisavinti kosmoso ir planetų pažinimo pagrindus. Jie gali žaisti įvairius žaidimus, derindami skirtingus elementus prie kosmoso objektų.  

Šis žaislas pagamintas iš kokybišku, nekenksmingų medžiagų, visi elementai yra apvalių, saugių formų. Jis tinkamas nuo 3 metų amžiaus vaikams ir gali būti puiki pramoga namuose ar ikimokyklinio ugdymo įstaigose, lavinti vaikų įvairius gebėjimus per žaidimą.

Liko 10

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasAtgal į parduotuvę